Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Poręba - Oferty sprzedaży nieruchomości

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

517 000 zł84 m² 6 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowa oferta! Dom w zabudowie bliźniaczej poręba w promocyjnej cenie 517 000,00 zł brutto ostatni dom! oferta bezpośrednia od dewelopera brak pcc, brak prowizji Szukasz wymarzonego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł186,70 m² 4 659,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomościami biurowymi na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

160 000 zł37,50 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Porębie przy ul. Mickiewicza. Lokal znajduje się na 3 piętrze i stanowi idealną propozycję zarówno dla pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Dom / 120 m2 /poręba Kowalówka. Agencja Nieruchomości Optima poleca nieruchomość w miejscowości Poręba. Dom 2-piętrowy, położony na ogrodzonej działce o wielkości 697m2, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł179 m² 2 229,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 179 m2, położone bezpośrednio przy drodze krajowej nr 78, przy ul. Górnośląskiej w Porębie. Obiekt idealny na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł182 m² 5 659,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:872 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, który łączy komfort, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania idealna propozycja dla osób szukających gotowej do zamieszkania nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne działki, położone w miejscowości Poręba w dzielnicy Krawce, w spokojnej i urokliwej okolicy, idealnej pod.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł91,50 m² 4 863,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Poręba, gm. Myślenice Na sprzedaż oferujemy Państwu murowany dom letniskowy w malowniczej, kotlinie w Beskidzie Średnim - Grupie Łysiny. Budynek o powierzchni użytkowej 91,50m2 + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33,20 m² 5 391,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem Poręba Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł230 m² 2 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący z 1990r, murowany, wybudowany z pustaka białego na działce 770m2 w miejscowości Poręba powiat zawierciański. Dom jest w trakcie remontu, wymieniony został dach na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1787 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 95m2 oraz budynkami gospodarczymi tj. potrójnym, wysokim garażem w którym niegdyś.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania funkcjonalne i zadbane mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51m, położone na parterze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł25 m² 4 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam domek letniskowy posadowiony na działce rod w Porębie. Oferujemy piękny domek letniskowy o powierzchni 25 m2 posadowiony na zagospodarowanej działce rod o powierzchni 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 414 m² 116,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka w spokojnej, malowniczej okolicy, idealna pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia 1414 m , położona w urokliwej miejscowości Poręba, gmina Pszczyna. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 250 zł73,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Porębie na osiedlu kafar! Miejscowość Poręba zlokalizowana jest 6km od trasy łączącej Katowice z Częstochową dzięki czemu dojazd do centrum Śląska zajmuje jedynie 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

189 500 zł47,40 m² 3 997,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje do remontu z balkonem! | Poręba ul. Mickiewicza zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł155,50 m² 4 945,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł55 m² 4 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:680 m²

Polecam dom z potencjałem w dobrym stanie technicznym położony w miejscowości Poręba z dala od głównej ulicy, w otoczeniu innej zabudowy jednorodzinnej. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 040 m² 158,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Poręba, gmina Myślenice, które znajdują się w terenach oznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 900 zł186,70 m² 3 802,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33,20 m² 5 391,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

35 000 zł4 806 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna Poręba-Niwki Polecam Państwu działkę rolną w miejscowości Poręba w dzielnicy Niwki, gmina Poręba, powiat zawierciański. Działka nr 1131 o powierzchni 4806m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 990 zł10 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Specjalna nowa oferta! ostatni miesiąc! okazja cenowa dla developera lub klienta indywidualnego! możliwość prowadzenia agroturystyki! atrakcyjne działki W porębie K/ pszczyny pod samym lasem 0,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 000 zł155,50 m² 4 090,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł89 m² 5 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Parterowy dom z poddaszem do adaptacji położony w niedalekiej odległości od centrum miasta Poręby. Dom wybudowany w latach 60-tych z cegły, z dachem skośnym 2-spadowym krytym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł790 m² 2 215,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 566 m²

Na sprzedaż Rezydencja położona w Porębie, w ustronnej części miasta, otoczona polami i lasami. Charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem i otwartą przestrzenią. Jest to dom,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł116 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:853 m²

Poręba, gm. Myślenice Na sprzedaż oferujemy Państwu murowany dom letniskowy w malowniczej, śródgórskiej kotlinie w Beskidzie Średnim - Grupie Łysiny. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł2 840 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy i projektem domu (w cenie) - Poręba, dziechciarze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2840 m2, położona w miejscowości Poręba (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

(English version below) Na sprzedaż klimatyczny domek z widokiem Poręba, tylko 1h od Krakowa! lokalizacja: ta nieruchomość w Porębie (gmina Myślenice) to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 044 m² 181,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w woj. małopolskim, powita myślenicki, gmina Myślenice, miejscowość Poręba. Cenisz sobie ciszę, spokój, relaks oraz otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 752 m² 125,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1752 m2 w okolicy zalewów Poręba I i Poręba II. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz las. Dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 113 m² 197,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Poręba przy ul. Na stoku/maków. Działka nr ewid. 3146/47, obręb 0001 - Poręba Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł91 m² 4 934,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczny domek letniskowy o powierzchni około 90 m, położony w Porębie, w województwie małopolskim. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł83 m² 8 191,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard techniczny i minimalne koszty utrzymania? Ta oferta wyznacza nowe standardy. Prezentujemy dom o powierzchni 83.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł842 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poręba Krawce, okolica ulicy Leszczynowej, działka pod zabudowę mieszkaniowa na sprzedaż. Powierzchnia działki 842m2. Wymiary 30x28. Działka jest narożna. Media: woda i prąd przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 253 m² 179,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1253m wraz z pozwoleniem na budowę oraz projektem domu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Porębie przy ul. Przemysłowej. Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51m, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł155,50 m² 5 144,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Rodzinny dom wolnostojący! Inwestycja nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

936 195 zł14 403 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej - Poręba, u. Leszczynowa/ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną z wydanymi warunkami zabudowy, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 172 m² 166,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę, o pow. 1172m2, usytuowaną w sąsiedztwie nowo budowanych domków jednorodzinnych, w miejscowości Poręba, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 113 m² 171 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na okolicę, położona w miejscowości Poręba powiat zawierciański. Działka znajduje się na terenie gdzie jest uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego, gdzie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij