Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Poręba - Oferty sprzedaży domów

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roździeńskiego

Poręba,śląskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Szukasz przestronnego, wygodnego i funkcjonalnego domu do którego możesz się wprowadzić od razu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dom w Porębie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poręba,śląskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bez prowizji! Okazja Inwestycyjna w Porębie! Dom z Potencjałem Rozbudowy i Nadbudowy Marzysz o stworzeniu własnego, wymarzonego miejsca do życia lub szukasz korzystnej inwestycji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Poręba

Poręba,małopolskie

445 000 zł92 m² 4 863,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy całoroczny o powierzchni około 90 m, wybudowany w latach 80. Nieruchomość ta zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Poręba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Poręba

Poręba,małopolskie

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy położony w miejscowości Poręba, w gminie Myślenice. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca na weekendowy wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

135 000 zł50 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:812 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana niewielkim budynkiem mieszkalnym, nadającym się do generalnego remontu lub rozbudowy. Działka o powierzchni 812m2 położona jest w Porębie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

1 499 000 zł208 m² 7 206,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny, parterowy dom o powierzchni użytkowej 180 m , stworzony według indywidualnego projektu, położony na imponującej działce 3000 m . To idealne miejsce dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poręba

Poręba,śląskie

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukacie Państwo domu, który łączy przestrzeń do codziennego życia z atmosferą zielonego, spokojnego osiedla? Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowej nieruchomości w Porębie k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poręba,śląskie

540 000 zł133 m² 4 060,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 178 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym otwierasz drzwi swojego parterowego domu, a przed Tobą połyskuje spokojna tafla jeziora Poręba II. Wokół cisza, zieleń i przestrzeń, których na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poręba,śląskie

636 000 zł156 m² 4 090,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poręba,śląskie

799 000 zł156 m² 5 138,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Poręba,śląskie

129 900 zł109 m² 1 191,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:781 m²

Dom wolnostojący murowany, duża działka | Poręba ul. Wolności zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poręba

Poręba,śląskie

990 000 zł290 m² 3 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 995 m²

Proponujemy do sprzedaży ładny dom jednorodzinny o pow. 290 m2 położony w cichej dzielnicy Poręby na harmonijnie zagospodarowanej działce o powierzchni 4995 m2. Rok budowy 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Poręba,śląskie

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu położonego w Porębie. Powierzchnia domu wynosi 120 m i obejmuje: - parter: kuchnia, łazienka, wc, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Poręba

Poręba,małopolskie

445 000 zł92 m² 4 863,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poręba,śląskie

239 900 zł87 m² 2 749,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Komfortowy dom, do własnej aranżacji! | Poręba ul. Górnośląska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poręba

Poręba,śląskie

419 000 zł135 m² 3 103,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Do sprzedania dom z działką, oraz budynkiem gospodarczym. Cała nieruchomość tworzy ciekawą możliwość aranżacji i zagospodarowania. Zlokalizowana poza obszarem dużego natężenia ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyzwolenia

Poręba,śląskie

270 000 zł290 m² 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Oferujemy państwu Dom wolnostojący dwukondygnacyjny, z poddaszem nieużytkowym o powierzchni ok. 290m2 w stanie surowym otwartym, usytuowany na działce o powierzchni 1046m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niwecka

Poręba,śląskie

419 000 zł83 m² 5 063,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kameralne osiedle zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami - modernistyczna i prosta bryła wraz z dużymi przeszkleniami, połączona z jasną elewacją. Przestrzeń pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dębowa

Poręba,śląskie

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domy pod Dębem, to Inwestycja ośmiu dwupoziomowych lokali mieszkalnych z miejscem postojowym i ogródkiem. Osiedle położone jest w zacisznym miejscu, w otoczeniu zieleni oraz niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

979 000 zł187 m² 5 240,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:777 m²

Biuro sprzedaży dewelopera. Sprzedaż drugiego etapu inwestycji. Witam serdecznie, przedstawiam na sprzedaż wolnostojący dom z bardzo dużą działką, będący częścią inwestycji kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poręba

Poręba,śląskie

419 000 zł83 m² 5 063,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Inwestycja ośmiu dwupoziomowych lokali mieszkalnych z miejscem postojowym i ogródkiem zlokalizowana w Porębie. Miejsce, gdzie wśród ciszy i zieleni odnajdziesz spokój po ciężkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

819 000 zł156 m² 5 266,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Biuro sprzedaży dewelopera. Sprzedaż pierwszego etapu inwestycji. Witam serdecznie, przedstawiam na sprzedaż wolnostojący dom z bardzo dużą działką, będący częścią inwestycji kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wolności

Poręba,śląskie

290 175 zł1 140 m² 254,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz budynku garażowo - gospodarczego. Miejscowość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

819 000 zł156 m² 5 254,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Niwecka

Poręba,śląskie

419 000 zł83 m² 5 063,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnych domów z ogrodem, gotowymi miejscami postojowymi, możliwością doposażenia w instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Niwecka

Poręba,śląskie

519 000 zł83 m² 6 271,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Myśliwska

Poręba,śląskie

349 000 zł85 m² 4 105,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położona w Porębie przy ul. Myśliwskiej, jest to droga publiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

229 000 zł121 m² 1 892,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja. Sprzedam dom w zacisznym zakątku Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Porębie. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom o powierzchni 120 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poręba,śląskie

859 000 zł174 m² 4 939,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Rodzinny dom wolnostojący! Inwestycja nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poręba

Poręba,śląskie

415 000 zł95 m² 4 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Sprzedam dom , w dzielnicy Poręby , w dobrej lokalizacji pierwsza linia zabudowy , usytuowany przy drodze asfaltowej , powierzchnia działki 970 m2. Dobry i szybki dojazd do miast aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Poręba,śląskie

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:798 m²

Komfortowy dom, do własnej aranżacji! | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 120m2 - 4 pokoje - duża kuchnia - dwie łazienki - garaż w bryle budynku Dom do remontu według własnych potrzeb. Okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poręba,śląskie

890 000 zł187 m² 4 767,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poręba

Poręba,śląskie

770 000 zł202 m² 3 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Energooszczędny dom wolnostojący w Porębie. Dom jest parterowy z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni 173m2. Na parterze domu znajduje się przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

656 545 zł179 m² 3 672,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Klasyczna bryła, nowoczesne detale i ponadczasowy urok to cechy domu jednorodzinnego oferowanego na sprzedaż. Michał, bo taką nazwę nosi ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla rodziny 2+3 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Poręba

Poręba,śląskie

890 000 zł225 m² 3 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 021 m²

Do sprzedania przestronny dom o powierzchni 225m2, oddany do użytkowania w 2012 roku i posadowiony na szerokiej na 25 m działce, której powierzchnia wynosi 2021m2. Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poręba

Poręba,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kopernika

Poręba,śląskie

142 650 zł100 m² 1 426,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuje o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Poręba ul. Kopernika 147. Przedmiotem licytacji jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poręba

Poręba,śląskie

395 000 zł220 m² 1 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem oraz budynkami gospodarczymi. Dom z lat 80-tych w bardzo dobrze utrzymanym stanie. Płaska działka o powierzchni 932m2 pozostaje ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,śląskie

350 000 zł155 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 492 m²

Do sprzedania dom z lat 70-tych. Wzniesiony metodą tradycyjną murowaną. Pokryty płytą eternitową. Wysoki parter z trzema niezależnymi pokojami, kuchnią, łazienką, dużym przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poręba

Poręba,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij